Ogłoszenie

Ważne Wydarzenia:


Brak Eventów/Konkursów/Rekrutacji.

 

Info:

Dla Nowych:
Wyjaśnienie!(Click)
UWAGA! Forum najlepiej wygląda i jest tworzone w rozdzielczości 1024x768 lub 1680x1050 / Zalecana Przeglądarka - Google Chrome !!!

Nowości:




#1 2009-07-06 17:19:30

Micro

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-02
Posty: 28
Punktów :   

Budzet i pensje

Nie wiedzialem czy pisac to w jednym poscie czy w dwoch, wybralem to drugie

A wiec moja propozycja jest taka, ze kazda druzyna ma swoje pieniadz. Na poczatku wsszystkie druzyny dostaja ich tyle samo, potem otrzymuja je za zdobywanie pucharow i tak dalej. Mozna wtedy przeprowadzac transfery pomiedzy druzynami xd, np. 200000 jednostek za Sineda, lub np. Achmed+10000 jednostek za MicroIce (dobor osob i cen przypadkowy ;P).

Mozna do tego podczepic rowniez opcje pensji pilkarzy, kazdy pilkarz mialby swoja pensje, ktora otrzymuje z klubu co np. miesiac. Kazdy ma taka pensje jak sobie zarzyczy. NP.

Przychodzi taki ... D'joke do druzyny shadows na negocjacje (prowadzone przez trenera najlepiej, a jesli to nie przejdzie to wtedy np Admina lub kogos), jesli chce za duzo klub odrzuca, i albo obnizy wymagania, albo szuka nowego klubu xd Oczywiscie takie kontrakty trzeba podpisywac na jakie klub stac...

Mozna jeszcze zrobic (co jest juz totalnie odjechanym pomyslem) kontrakty, na np 1 sezon lub 2, lub wypozyczenie na 1 rok xDD

Wiem ze to wszystko bedzie trudne dosc do ogarniecia i bardzo akaplikowane, ale przynajmniej cos bedzie sien tu dziac, a tak grasz mecz jeden na jeden i na tymsie konczy gra (oczywiscie w przenosni, nie uublizajac forum... bo mi sie podoba ;])

Mam nadzieje ze chociaz 2 pomysly moje przejda (najbardziej bym chcial wlasnie budzet druzyn i kontrakty, transfery), bylo by duzo ciekawiej.


Imie: Micro
Drużyna: Xenons
Pozycja: napastnik, capitan
Numer: 9
Jednostki: 800
Ubranie: zielona koszulka, zielone spodenki
Flux:Żar Xenons
PuP: 10
Triki:
*Szybszy bieg
*Wyzszy skok
Zamieszkanie: planeta xenons
Rasa: Jaszczur Xenon
Płeć: mezczyzna

Statystyki:

Siła: 10

Flux:10

Szybkość: 10

Wytrzymałość: 10

Offline

 

#2 2009-07-06 18:02:52

Voltex

Użytkownik

9457800
Zarejestrowany: 2009-07-02
Posty: 31
Punktów :   

Re: Budzet i pensje

Jestem zaa, a po drugiej stronie nie, bo to nie menadżer piłkarski, ale można by było tak pomyśleć..Ale też trzeba by było dać piłkarzowi np. 5000 jednostek, lub tyle ile sobie zażyczy.


Imie:Micro
Drużyna:Snowkids
Pozycja:Napastnik
Numer:55
Jednostki:120
Ubranie:żółte spodenki, niebieski T-Shirt, żółto-niebieskie buty, błękitna bluza(z herbem), naszyjnik.
Sprzęt: Piłka oryginalna z logiem Snowkids.
Flux:Oddech
PuP:4
Triki:Szybszy bieg, Wyższy skok, Żąglerki
Zamieszkanie:Akilian
Rasa:Człowiek
Płeć:Mężczyzna

Offline

 

#3 2009-07-07 13:20:00

Rocket

http://i43.tinypic.com/2wlu6ue_th.png

Zarejestrowany: 2009-06-29
Posty: 37
Punktów :   

Re: Budzet i pensje

Dobre jest znajac mikrusa zapewne chce to dodać i sam na to wpadł


Imie: Rocket
Drużyna: Shadows
Pozycja: Prawy Pomocnik
Numer: 6
Jednostki: 400
Ubranie: --
Flux: Smog
PuP: 2
Triki: Szybszy Bieg, Lepsze Podania, Wybicie na duży dystans, Wyższy Skok ,
Zamieszkanie: Obia
Rasa: Człowiek
Płeć: Mężczyzna
Statystyki:
Siła:10
Flux:10
Szybkość:10
Wytrzymałość:10

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
krutor.pl